Вход
Потребител

Парола



Не сте потребител?
Натиснете тук за да се регистрирате.

Забравихте паролата си?
Поискате си нова тук.
Анкета
Вашият избор на училище за 1 клас се определя от:

престижа на училището
престижа на училището
64% [87 гласували]

разстоянието до дома
разстоянието до дома
29% [40 гласували]

други
други
7% [10 гласували]

Брой гласували: 137
Трябва да сте регистриран за да можете да гласувате.
Начало: 08.01.14

Архив
ЧАСОВНИК









Забавно!
Игри за най-малките ни ученици

създадени от големите ученици

Игра за двама




Смятай със Снежанка




Игра "Судоку"

Знаеш ли английски?




Твоята зодия

още игри
Учители


ПЕДАГОГИЧЕСКИ ЕКИП

УЧЕБНА 2019/2020 Г.

ИМЕ ДЛЪЖНОСТ ПКС
1. Мая Николова НиколоваДиректор и учител по БЕЛ
Заместник-директори
2. Анна Андреева ПалпуринаЗам.-директор УД за начален етап IV
3. Маргарита Тончева Иванова Зам.-директор УД за прогимназиален етап и учител по математика и ИТ
4. Павел Иванов Стойков Зам.-директор УД за гимназиален етап и учител по АЕ V
5. Д-р Иво Димитров Пиперков РНИКТ и учител по ИТ доктор
Педагогически съветници
6. Димитър Иванов Лазаров Педагогически съветник/психолог
7. Цветелина Николаева Ташкова Педагогически съветник
Учители в начален етап
8. Анелия Стоянова Рачева Старши учител – 1а клас IV
9. Юлияна Димитрова Нейчева Старши учител – 1б клас (иновативен) IV
10. Силвия Тодорова Георгиева Учител – 1в клас (иновативен) IV
11. Паулина Василева Петрова Старши учител – 1г клас IV
12. Венера Димитрова Керашка Старши учител – 1д клас IV
13. Елза Григорова Якова Старши учител – 2а клас IV
14. Евдокия Петрова Атанасова Старши учител – 2б клас (иновативен) IV
15. Десислава Цветанова Тодорова Учител – 2в клас (иновативен) IV
16. Цветана Христова Димитрова Старши учител – 2г клас I
17. Добромира Бориславова Стоилова Старши учител – 2д клас IV
18. Хариета Николова Андреева Старши учител – 3а клас II
19. Калина Иванова Николова Старши учител – 3б клас (иновативен) IV
20. Йоана Спасова Иванова Учител – 3в клас V
21. Анна Петрова Аврамова Учител – 3г клас (иновативен)
22. Иван Митков Браянов Старши учител – 3д клас V
23. Павлина Иванова Димитрова Учител – 3е клас V
24. Румяна Тодорова Игнатова Старши учител – 3ж клас IV
25. Петинка Иванова Кръстева Старши учител – 4а клас IV
26. Цветанка Петрова Барашка Старши учител – 4б клас II
27. Дора Здравкова Градишка Старши учител – 4в клас V
28. Дора Йорданова Евстатиева Старши учител – 4г клас IV
29. Нина Петрова Евгениева Старши учител – 4д клас II
30. Лорита Антова Костова Старши учител – 4е клас II
31. Савина Веселинова Пендуркова Старши учител – 4ж клас IV
Учители ГЦДО
32. Цветана Кирова Николова Старши учител – 1ЦДО-а V
33. Моника Желева Иванова Старши учител - 1ЦДО-б II
34. Лидия Димитрова Спасова-Грозданова Старши учител - 1ЦДО-в IV
35. Фатме Раджеп Моллаали Учител - 1ЦДО-г
36. Ваня Ангелова Филипова Учител - 1ЦДО-д
37. Армине Мъхитар Артинян Учител - 2ЦДО-а
38. Ася Иванова Петкова Старши учител - 2ЦДО-б
39. Красимир Илиев Марков Учител - 2ЦДО-в
40. Ния Симеонова Николова Учител - 2ЦДО-г
41. Слава Стефанова Стефанова Старши учител - 2ЦДО-д V
42. Иринка Николова Рангелова Старши учител - 3ЦДО-1 IV
43. Албена Николаева Кръстева Учител - 3ЦДО-2 V
44. Венера Николова Котова-Йосифова Учител - 3ЦДО-3 V
45. Весела Иванова Захариева Учител - 3ЦДО-4 V
46. Стефка Власакова Дундарова Старши учител - 3ЦДО-5
47. Мария Стефанова Чепишева Учител - 4ЦДО-1 IV
48. Адела Левенова Стоянова Старши учител - 4ЦДО-2
49. Тинка Георгиева Бонева Старши учител - 4ЦДО-3
50. Надка Теофилова Попова Старши учител - 4ЦДО-4 IV
Учители по БЕЛ
51. Невена Иванова Мичева Учител и кл. р-тел 7г клас V
52. Михаил Димитров Николов Старши учители и кл. р-тел 5г клас III
53. Кина Цветанова Тепавичарова Старши учител и кл. р-тел 5а клас V
54. Стефка Иванова Иванова Старши учител и кл. р-тел 7б клас II
55. Екатерина Константинова Каралеева Главен учител и кл. р-тел 11а клас I
Учители по Чужди езици
56. Десислава Бориславова Кирилова Старши учител/АЕ в начален етап IV
57. Силвия Николова Живкова Старши учител/АЕ в начален етап V
58. Славка Иванова Славчева Учител/АЕ и НЕ в начален етап
59. Делена Костова Костова Старши учител/АЕ и кл. р-тел 12а клас V
60. Милена Йорданова Иванова Старши учител/АЕ и кл. р-тел 6б клас IV
61. Надя Павлова Стоянова Старши учител/АЕ и кл. р-тел 8а клас II
62. Таня Иванова Живкова Старши учител/АЕ II
63. Георги Иванов Милев Учител/АЕ
64. Елена Матеева Цолова Старши учител/АЕ и кл. р-тел 8б клас
65. Юлия Петрова Велинова Старши учител/ИЕ
Учители по Математика
66. Ваня Николова Иванова Старши учител и кл. р-тел 6в клас V
67. Изабела Иванова Иванова Учител и кл. р-тел 6а клас V
68. Емил Петров Миланов Учител
69. Даниела Дамянова Драганова Старши учител и кл. р-тел 7а клас II
70. Камелия Миткова Кирилова-Илиева Старши учител и кл. р-тел 5в клас V
Учители по ИТ
71. Руска Стоянова Илиева Главен учител/ИТ в начален етап II
72. Валентина Маринова Влахова Старши учител/ИТ и кл. р-тел 5д клас V
73. Снежана Георгиева Генова Старши учител/ИТ IV
74. Малина Любомирова Търева Старши учител/ИТ IV
Учители по Природни науки
75. Цветана Атанасова Ерева Старши учител/ЧП и кл. р-тел 7д клас V
76. Лилия Лазарова Владимирова Старши учител/ФА и кл. р-тел 5е клас V
77. Ламбина Георгиева Петрова Старши учител/БЗО и кл. р-тел 10а клас IV
78. Емил Латунов Младенов Старши учител/ХООС и кл. р-тел 5б клас IV
Учители по Обществени науки и Гражданско образование
79. Д-р Евгени Георгиев Балтаков Учител/ГИ и кл. р-тел 10б клас доктор
80. Петрана Делчева Якалиева-Цветанова Старши учител/ГИ и кл. р-тел 6г клас V
81. Диана Михаилова Илиева Главен учител/ИЦ I
82. Надежда Илиева Стойкова Старши учител/ИЦ и кл. р-тел 9а клас II
83. Антоанета Евгениева Коцева Учител/Философски цикъл II
Учители по ФВС
84. Лора Любенова Арнаудова Учител в начален етап
85. Руслан Георгиев Хрисимов Старши учител в начален етап
86. Д-р Валентина Николаева Христова Старши учител и кл. р-тел 7в клас доктор
87. Марияна Иванова Бързашка-Каменова Старши учител и кл. р-тел 12б клас
88. Анна Василева Георгиева-Макавеева Учител
89. Снежина Тодорова Георгиева Старши учител
Учители по Музика
90. Мария Сашева Стоянова Старши учител IV
91. Станислава Валериева Тодорова Учител и кл. р-тел 6д клас V
Учители по ИИ
92. Винченцо Светлинов Тачев Старши учител
Учители по ТП
93. Надежда Петрова Иванова Старши учител V
Учители по Икономически предмети
94. Галя Атанасова Русанова-Илиева Старши учител и кл. р-тел 9б клас II
Екип за подкрепа на личностното развитие
95. Мариана Стоянова Топалова Старши ресурсен учител IV
96. Гинка Иванова Атанасова Старши ресурсен учител I
97. Стефка Илиева Балтова Психолог IV
98. Надя Стоянова Желязкова-Господинова Логопед V


НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ЕКИП

УЧЕБНА 2019/2020 Г.

ИМЕ ДЛЪЖНОСТ
Административен персонал
1. Инж. Павел Николов КръстевЗам.-директор АСД
2. Живка Донева ВасилеваСчетоводител
3. Александра Славчева ПетроваКасиер
4. Диана Желязкова ПродановаЗАТС
5. Мария Първанова ЛаловаДомакин
6. Стоянка Пенчева ЯнкуловаБиблиотекар
Помощен персонал
7. Милчо Димитров КежовМайстор-подръжка
8. Огнян Борисов ИлиевПортиер
9. Евгени Георгиев ТърговПортиер
10. Здравка Борисова ПетроваХигиенистка
11. Пенка Методиева АсеноваХигиенистка
12. Галина Лазарова СтояноваХигиенистка
13. Иванка Тодорова ДжорджинаХигиенистка
14. Ваня Здравкова Рангелова/td>Хигиенистка
15. Диана Борисова МихалковаХигиенистка
16. Вера Панайотова КостадиноваХигиенистка
17. Ива Петрова ТомовскаХигиенистка
18. Силвия Недова УляноваХигиенистка
19. Румяна Янева КомневаХигиенистка
20. Катя Александрова ИвановаХигиенистка