Вход
Потребител

Парола



Не сте потребител?
Натиснете тук за да се регистрирате.

Забравихте паролата си?
Поискате си нова тук.
Анкета
Вашият избор на училище за 1 клас се определя от:

престижа на училището
престижа на училището
67% [66 гласували]

разстоянието до дома
разстоянието до дома
28% [28 гласували]

други
други
5% [5 гласували]

Брой гласували: 99
Трябва да сте регистриран за да можете да гласувате.
Начало: 08.01.14

Архив
ЧАСОВНИК









Забавно!
Игри за най-малките ни ученици

създадени от големите ученици

Игра за двама




Смятай със Снежанка




Игра "Судоку"

Знаеш ли английски?




Твоята зодия

още игри
Проект "УСПЕХ" 2014/2015
Общи условия към договор по проект "УСПЕХ"








1. Клуб: Аз опознавам и рисувам света около мен - ръководител Дора Евстатиева
2. Клуб: Спортно катерене и пещерно дело - ръководител Руслан Хрисимов
3. Клуб: Спортно катерене и пещерно дело - ръководител Руслан Хрисимов
4. Дискусионен клуб: Семейни празници и национални традиции - ръководител Паулина Петрова
5. Дискусионен клуб: Семейни празници и национални традиции - ръководител Цветана Николова
6. Дискусионен клуб: Семейни празници и национални традиции - ръководител Анелия Рачева
7. Дискусионен клуб: Семейни празници и национални традиции - ръководител Надка Попова
8. Клуб: Работилница за наука - ръководител Лилия Владимирова
9. Клуб: История на София. Историята на моето училище - ръководител Надежда Стойкова
10. Клуб: История на София. Историята на моето училище - ръководител Диана Илиева
11. Клуб: Млад изследовател на родни обичаи и традиции - ръководител Катя Илиева
12. Фолклорна формация: "Фолк Арт" - ръководител Станислава Тодорова
13. Клуб: Млад декоратор - ръководител Милена Иванова
14. Клуб: Млад декоратор - ръководител Милена Иванова
15. Клуб: Млад декоратор - ръководител Милена Иванова
16. Клуб: Мултимедия - ръководител Снежана Генова
17. Клуб: Мултимедия - ръководител Ели Сталянова
18. Клуб: Млад художник - фотограф с компютър - ръководител Руска Илиева
19. Клуб: Мултимедия - ръководител Валентина Влахова
20. Секция: Приложна математика - ръководител Светла Кофелева