Вход
Потребител

Парола



Не сте потребител?
Натиснете тук за да се регистрирате.

Забравихте паролата си?
Поискате си нова тук.
Анкета
Вашият избор на училище за 1 клас се определя от:

престижа на училището
престижа на училището
67% [66 гласували]

разстоянието до дома
разстоянието до дома
28% [27 гласували]

други
други
5% [5 гласували]

Брой гласували: 98
Трябва да сте регистриран за да можете да гласувате.
Начало: 08.01.14

Архив
ЧАСОВНИК









Забавно!
Игри за най-малките ни ученици

създадени от големите ученици

Игра за двама




Смятай със Снежанка




Игра "Судоку"

Знаеш ли английски?




Твоята зодия

още игри
Проект "УСПЕХ" 2013/2014
Общи условия към договор по проект "УСПЕХ"








1. Клуб: Спортно катерене и пещерно дело - ръководител Руслан Хрисимов
2. Клуб: Спортно катерене и пещерно дело - ръководител Руслан Хрисимов
3. Клуб: Спортно катерене и пещерно дело - ръководител Руслан Хрисимов
4. Клуб: Спортно катерене и пещерно дело - ръководител Руслан Хрисимов
5. Клуб: Биоразнообразието в България - ръководител Ирина Враджалиева
6. Клуб: Биоразнообразието в България - ръководител Славка Спасова
7. Клуб: Моят роден град през вековете - ръководител Надежда Стойкова
8. Клуб: Моят роден град през вековете - ръководител Диана Илиева
9. Секция: Приложна математика - ръководител Светла Кофелева
10. Клуб: Работилница за наука - ръководител Лилия Владимирова
11. Клуб: Млад декоратор - ръководител Милена Иванова
12. Клуб: Млад декоратор - ръководител Милена Иванова
13. Клуб: Млад декоратор - ръководител Милена Иванова
14. Фолклорна формация: ФолкАрт - ръководител Станислава Тодорова
15. Клуб: Работилница за наука - ръководител Ромелия Шаламанова
16. Клуб: Работилница за наука - ръководител Ромелия Шаламанова
17. Клуб: Моят град - ръководител Паулина Петрова
18. Клуб: Моят град - ръководител Цветана Николова
19. Клуб: Моят град - ръководител Надка Попова
20. Клуб: Моят град - ръководител Анелия Рачева
21. Ателие: Приложни изкуства - ръководител Ромелия Шаламанова
22. Ателие: Етнография - ръководител Катя Илиева
23. Ателие: Млад художник - ръководител Дора Евстатиева
24. Клуб: Нашата общност - ръководител Цветана Димитрова
25. Клуб: Бизнес етика - ръководител Даниела Ангелова
26. Клуб: Приказен свят - ръководител Калина Николова
27. Клуб: Приказен свят - ръководител Савина Пендуркова
28. Клуб: Сръчни ръце - ръководител Елена Милкова
29. Клуб: Сръчни ръце - ръководител Сийка Великова
30. Клуб: Театрално студио - ръководител Виктория Николова



ПРОЕКТ "УСПЕХ" 2011/2012